Remember Me-Nezapomeň na mě

2. března 2010 v 21:55

Co už se ví?
Robert si zahraje hlavní roli rebela Tylera, který se bouří proti otci a zaplétá se do rvaček a výtržností. Nečeká, že by mu někdo mohl porozumět, až do jeho života náhodou vstoupí krásná Ally, které se to podaří. Přestože ani jeden z nich nehodlá s někým chodit a vázat se, láska má v plánu něco jiného.
Jak se Tyler potká s Ally
Oba chodí na stejnou univerzitu, ale "dohromady" je dá pouliční rvačka, při které má Tyler konflikt s policistou (otcem Ally) a rozhodne se Ally svést, aby se jejímu otci pomstil. Ze zamýšlené pomsty se ale nakonec vyklube filmová romantika roku!
Zajímavosti ze zákulisí
  • Robert Pattinson sice hraje ve filmu hlavní roli, ale to není všechno - je totiž i jedním z producentů filmu. Vedle přípravy na roli Tylera tak musel řešit i další práce kolem filmu, natáčení i hlídat finance. "Robert se u natáčení vždycky baví a improvizuje, tentokrát se ale neuvěřitelně soustředil a spoustu scén vystřihl hned na první dobrou. Smáli jsme se mu, že je šetřílek!"
  • Příběh filmu Nezapomeň na mě se odehrává v New Yorku a celý se natáčel v ulicích a bytech Manhattanu. Natáčení v ulicích komplikovaly zástupy Robových fanoušků, které často zablokovaly celé ulice a křikem rušily natáčení scén. Jediný, kdo měl z komplikací škodolibou radost, byl jeho fi lmový otec a bývalý představitel Jamese Bonda Pierce Brosnan: "Bylo pro mě obrovskou úlevou, že jsem všechny ty fanynky absolutně nezajímal a jediný, o koho stály, byl Robert Pattinson!"
  • Přijde ti Emilie de Ravin (Ally) povědomá? Jasně, že ji znáš! Emilie hraje Claire v seriálu Ztraceni (v 93 epizodách). Do role Ally byla obsazena až pouhých pár dní před začátkem natáčení, protože produkce stále nemohla najít herečku, mezi níž a Robertem by to opravdu jiskřilo. U Emilie prý stačilo, aby vešla do dveří!
Pusť si trailer

Kdo je kdo ve filmu Nezapomeň na mě!


Tyler - Robert Pattinson
Tyler nesnáší svého otce, který opustil rodinu.

Přestože je hodně svůj, jen tak s něčím si hlavu rozhodně neláme a občas se zaplete do rvačky, je velkou oporou své malé sestře. Když potká Ally, jeho život se totálně změní.

Robert Pattinson o postavě Tylera: "Když je hlavním hrdinou filmu mladý kluk, bývá většinou vykreslený jako naivní, životem nedotčený prosťáček. Tyler je ale jiný. Leccos už si prožil, s ničím se nepáře a má hodně vyhraněné názory!"Ally - Emilie de Ravin
Ally žije pouze se svým otcem policistou, který je na ni sice přísný, ale mají spolu skvělý vztah.

To se může změnit ve chvíli, kdy mezi ní a Tylerem propukne láska, která nezná kompromis a která obrátí život naruby všem.

Emilie prý okouzlila Roberta hned při jejich prvním setkání. Robert je prostě oběť svého povolání - zamilovává se nejenom ve scénáři!Allyin otec - Chris Cooper
Allyin otec je na Ally možná až moc přísný a snaží se ji střežit jako oko v hlavě.

S tím, že se jeho dcera zamiluje do výtržníka, kterého sám zatýkal, nesouhlasí.

Jeho dosud tolik idylický vztah s dcerou čeká velká zkouška...Tylerův otec - Pierce Brosnan
Tylerův otec je úspěšný, věčně zaneprázdněný právník.

Kvůli práci se rozvedl a na své děti nemá nikdy čas.

Tyler mu klade za vinu dokonce i sebevraždu svého bratra.

Jejich vztah? Katastrofa!
ZdRoJ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 twilight11♥SB♥ twilight11♥SB♥ | Web | 3. března 2010 v 16:42 | Reagovat

wooow!Úžasně zpracovaný do detailů!Opravdu paráda:)Obíhám:)

2 Veva Veva | Web | 3. března 2010 v 20:42 | Reagovat

to chcu vidět :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama