RODINA CULLEN:)

11. prosince 2009 v 0:55 | Webůna |  Hlavní postavy-Herci
Edward Cullen:-**
Jeho celé jméno je Edward Anthony Musen Cullen, narodil se 20.6.1901. K přeměně došlo 1918 když umíral na Španělskou chřipku, jeho pravá matka požádala dr. Carlisle aby ho zachránil jakoby věděla žeon to dokáže. Je velmi rychlý, silný, a umí číst myšlenky všech kromě Belliných. Edward se zamiloval do Bells při pomyšlení na to že by měl žít ve světě kde není ho mučí.


Carlisle Cullen:)
Rok narození 1640, přeměněn byl r.1663. Doktor Carlisle je vijímečný jelikož je doktor tak se deno deně setkává s krví, ale dokáže najít v sobě vůli vubec už mu nevadí. Vlastně on přeměnil skoro všechny z rodiny. Jeho žena je Esme.Několik desetiletí žil u Volturiú. On a jeho rodina uzavřel dohodutzv. smlouvu s indiány. Nebudou nikoho zabíjet a mohou žít ve Forks. Klíčový bod.


Emmett Cullen:-)
Celé jméno--> Emmett McCartny Cullen. Narozen r.1995. Přeměněn byl r.1935. Přítel Rosalie. A tak zvaný opičák:D. Když na něho Rosalie narazila, byl Emmett napaden medvědem v horách v Tenessee. Vypadalo to, že brzy zemře, ale Rosalie ho zachránila a více než 100 mil s ním běžela zpátky ke Carlisleovi, který ho mohl proměnit a nezabít díky své schopnosti odolávat lidské krvi. Emmett ji popisoval tento zážitek jako zachránění andělem, kterého mu seslal Bůh. Jeho schopnosti-->může získat větší sílu než ostatní, je rychl.


Jasper Hale:)
Jeho celé jméno Jasper Whitlock Hale. Narozen r.1843 k přeměně došlo 1863. 6il u rodiny ktérá se živila lidskou krví jenže tomu nesedlo a tak od ní odešel. Několik let se potuloval po světě a pakse potkal s Alici zamilovali se do sebe a později se přídali ke Cullenovým. Jako jediný má největší problém odolávat lidské krvi.


Alice Cullen=)
Její celé jméno zní Mary Alice Brandon Cullen. Narozena r. 1901, přeměněna r. 1920.
Předtím než se Alice přeměnila v upírku byla uvězněná v blázinci, protože uměla vidět budoucnost. Upír, který pracoval v blázinci ji přeměnil a osvobodil. Alice si nic nepamatovala. Ve svých vizích viděla Jaspera, novorozeného upíra, který měl být jejím druhem. Nakonec se s ním potkala v roce 1948. Alice má vize ktére se lehko změní podle toho jak se lidé rozhodnou.


Esme Cullen=-)
Její celé jméno zní Esme Anne Platt Evenson Cullen. Narodila se r.1895. Přeměněna r. 1921.
Esme nebyla rozrušená, když zjistila, že se stala upírem, ale nevypořádala se s tím tak snadno jako Emmett. Přesto byla šťastná, že je s mužem-upírem svých snů.Vždy cítila mateřskou bolest, a protože byla fyzicky nejstarší z Cullenů, zapadla do mateřské role.


Rosalie Cullen:)
Její celé jméno je Rosalie Lillian Hale Cullen. Narozena r.1915 a k přeměně došlo r. 1933, když ji Carlisle našel umírat po znásilnění jejího snoubence a jeho přátel. Po pár letech upírkou našla Emmetta dokeeho se zamilovala a několikrat se spolu vzali. Rosalie je krásná, ale ze začátku si nesedla s Bellou, jen kvůli tomu že Edward se zamiloval do Belly a ne do ní. Později se Belle omluvila. Ale s tím aby se Bella proměnila na upírku. Prý by si život upíra nevybrala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj bloček??:)

Jasný bez pochyb 75% (3)
Ano 0% (0)
Ujde 0% (0)
Nic moc 0% (0)
Ne 25% (1)

Komentáře

1 Lenulinkááá Lenulinkááá | Web | 11. prosince 2009 v 1:06 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama